Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Piątek, 22 Maj, 2015
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Nasze klasy
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Basen
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 20
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Bialkowski
I Wojewódzki Festyn "Bezpieczna szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna
Plakat zachęcający do udziału w festynie znajdziesz tutaj.
Nasi uczniowie recytują w języku angielskim i niemieckim
15 maja 2015r odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu recytatorskiego „Poezja W Języku Obcym – Wiara, Nadzieja, Miłość ”. Jury w składzie p. Magdalena Żyszkowska i p. Katarzyna Marciniak-Dzieciuch wybrało najlepszych recytatorów, którzy przystąpią do drugiego etapu w Zespole Szkół Nr 1 w Milejowie. W drugim etapie udział wezmą Agata Stadnik, Weronika Górska i Dawid Baran, którzy pięknie recytowali w języku niemieckim oraz Izabela Wasilewska, Dominika Serenda i Agata Stadnik – recytujące w języku angielskim. W pierwszym etapie konkursu brało udział 11 uczniów, niektórzy z nich recytowali w dwóch językach obcych – gratulujemy odwagi i czekamy na sukcesy w drugim etapie.
Zebranie
21.05.2015 (CZWARTEK) o godz.15:50 w Gimnazjum w Mełgwi odbędzie się ZEBRANIE Z RODZICAMI.
Trening bokserski
W gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w każdy wtorek i czwartek o godzinie 14:45 odbywają się treningi bokserskie. Zajęcia prowadzi trener z klubu bokserskiego MGKS "Gwarek" Łęczna. Trener kładzie nacisk na trening kondycyjny jak i na trening z techniki. Uczęszczać może każdy chętny i twardy, albowiem jak powiedział trener: "Boks jest dla twardzieli".
Tekst: Bartosz Marzec kl.IIIA
Zdjęcia zobacz tutaj.
Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej
11.05.2015 r. odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej, którzy przedstawili swoją ofertę edukacyjną. Ubrani w górnicze odświętne mundury zachęcali trzecioklasistów do podjęcia nauki na kierunkach technik górniczy i technik elektryk. Ciekawie opowiadali o swojej szkole i atmosferze w niej panującej.
Tekst: Ewelina Biała kl. 3 A
Zbiórka darów
Dzieci Lubelszczyzny polskim dzieciom ze Lwowa - zbiórka darów
Szanowni Państwo, Dyrektorzy Placówek Oświatowych w Lublinie
Organizatorzy zbiórki darów "...by się uśmiechały...Dzieci Lubelszczyzny - Dzieciom polskim ze Lwowa" prowadzonej pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie zwracają się z gorącą prośbą o włączenie się do akcji wspierającej polskie dzieci mieszkające we Lwowie. Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc polskim dzieciom, w trudnej sytuacji społeczno-politycznej. Celem bezpośrednim jest zapewnienie dzieciom podstawowych warunków bytowych oraz wniesienie odrobiny radości w życie najmłodszych. Korzyści dla darczyńców to uwrażliwianie uczniów i wychowanków oraz ich rodziców na potrzeby innych ludzi. Zamierzeniem organizatorów jest, aby zbiórka przeprowadzona została na terenie całego województwa lubelskiego, nie wyłączając stolicy regionu - Lublina.
Całość czytaj tutaj.
Wizyta gości z PCEZ w Świdniku
13 maja naszą szkołę odwiedziły nauczycielki wraz z dwójką uczniów Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Nauczycielki przedstawiły klasie trzeciej ofertę edukacyjną swojej szkoły. Uczniowie PCEZ przedstawili nam krótki kurs pierwszej pomocy na manekinie, w którym uczniowie mogli spróbować swoich sił.
Tekst: A. Adamiak i W. Serenda
Jastków 2015
12.05.2015r. uczennice klasy IIIa wraz z Panią Ewą Małysz-Kubić pojechały na rozstrzygnięcie dwóch konkursów: plastycznego i literackiego. W konkursie na najlepsza odezwę, Kinga Wawrzyńczyk zajęła I miejsce, a Izabela Wasilewska w konkursie plastycznym zajęła III miejsce. Po części artystycznej, którą przygotowali uczniowie gimnazjum w Jastkowie nasze uczennice wzięły udział w grze terenowej na terenach bitwy pod Jastkowem.
tekst: Kinga Wawrzyńczyk kl.IIIa
Zdjęcia zobacz tutaj.
I Gminny Turniej Szachowy

REGULAMIN TURNIEJU

KARTA ZGŁOSZENIA
Święto 3 Maja 2015
05.05.2015r odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 3a pod kierunkiem pani Ewy Małysz-Kubić. Przedstawieniu uroczysty nastrój nadał nasz szkolny chór przygotowany przez panią Ewę Bieniek. Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystą przemową, po czym zabrali głos nasi najstarsi uczniowie. Młodszym kolegom i koleżankom za pomocą wierszy, tekstów oraz pieśni patriotycznych przedstawili historię Polski z tamtego okresu. Wszyscy byli bardzo zainteresowani. Miejmy nadzieję, że w naszej szkole nie zaniknie tradycja przekazywania historii w ten sposób, oraz zawsze będziemy pamiętać o tego typu rocznicach.
Tekst: Kinga Wawrzyńczyk, Edyta Gajowiak

Zdjęcia zobacz tutaj.
VI POWIATOWY KONKURS WIEDZY O NAGRODZIE NOBLA I NOBLISTACH POLSKICH
28 kwietnia 2015 r. w Gimnazjum nr 3 w Świdniku odbył się VI POWIATOWY KONKURS WIEDZY O NAGRODZIE NOBLA I NOBLISTACH POLSKICH. Uczestnicy musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością biografii i twórczości noblistów polskich, biografii i działań podejmowanych przez Alfreda Nobla oraz zasad przyznawania Nagrody Nobla. Wśród gimnazjalistów z terenu powiatu świdnickiego znaleźli się reprezentanci Gimnazjum w Mełgwi. Były to uczennice klasy IIa - Natalia Łopacińska, Dominika Pachuta, Agata Stadnik i Julia Wójcik. Dziewczętom udało się wywalczyć III miejsce. Jest to nie lada osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że zadania były bardzo trudne, zaś w drużynach z pozostałych szkół znaleźli się uczniowie klas trzecich.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 1 z 26 1 2 3 4 > >>
Multimedia
Wybór Mediów

 

Rok

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 357752 Unikalnych wizyt