Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Wtorek, 25 Październik, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Nasze klasy
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia na basenie
NaCoBZU
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 22
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: zosiao2002
1 Nocna Mila Niepodległości
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Biegu Niepodległości pn. „1 Nocna Mila Niepodległości“ organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie we współpracy z Fundacją „Ruchu Solidarności Rodzin” w dniu 11 listopada 2016 r. w Lublinie.
Bieg zostanie zorganizowany w centrum miasta Lublina w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W ramach wydarzenia odbędą się trzy biegi na dystansie 1609 metrów, dedykowane uczniom, rodzicom i nauczycielom ze szkół podstawowych klasy IV-VI, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.
Program znajdziesz tutaj a regulamin znajdziesz tutaj
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Mełgwi 18. 10. 2016 r. odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej. Z Gimnazjum w Mełgwi uczestniczyło dziesięć osób. Wszyscy bardzo ciekawie i oryginalnie recytowali utwory Anny Kamieńskiej i Józefa Czechowicza. Wśród laureatów znalazły się: Wiktoria Wójcik - I miejsce, Emilia Kosiarska - II miejsce i Kamila Jesionek - III miejsce. Gratulujemy!
Zdjęcia zobacz tutaj.
Plakat Promujący Naukę Języków Obcych

Wyniki konkursu na
„Plakat Promujący Naukę Języków Obcych”

I miejsce – Karolina Pachuta, Weronika Trojanowska -kl. IIIA (J.angielski), Weronika Mondzelewska – kl. IIIA (J. niemiecki)
II miejsce – Alicja Oleszek – IIIA (J.angielski)
Karolina Pachuta, Weronika Trojanowska – kl. IIIA (J.niemiecki)
III miejsce – Julia Zielińska – IA (J.angielski/J.niemiecki)
Ślubowanie klas pierwszych
13 października 2016 roku odbyło się w naszym Gimnazjum ślubowanie klas pierwszych (Ia i Ib), połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Pierwszoklasiści przyrzekli, że będą dbać o honor szkoły, utrzymywać jej dobre imię i nie zawiodą pokładanych w nich oczekiwań. Obie wychowawczynie panie: Ewa Małysz-Kubić i Grażyna Sobocka przekazały swoim uczniom życzenia.
Po oficjalnej części ślubowania zaczęła się część artystyczna.
Prezentację rozpoczęła klasa Ib. Chłopcy przedstawili dziewczyny i odwrotnie. Dziewczyny miały trudniejsze zadanie bo ich w klasie jest tylko cztery a kolegów mają jedenastu. Weronika Szabała z Amelką Sulowską zaprezentowały ankietę, która charakteryzowała klasę Ib. Ich zainteresowania, ulubione zajęcia i przedmioty szkolne. Następnie Weronika z Erykiem Gadzałą wystosowali apel do nauczycieli, który był jednocześnie prośbą o odpowiednie ich traktowanie. Prezentację zakończyły wesołe wierszyki dotyczące matematyki: dzielenia ułamków, liczb odwrotnych i przeciwnych, które recytowali Julia Grabowska, Hubert Wawrzyńczyk i Eryk Gadzała. Poszczególne wystąpienia uczniów zapowiadał – Adrian Włosek, który świetnie spisał się w roli konferansjera. Po klasie Ib uczniów klasy Ia przedstawiła Alicja Wasilewska i Kuba Mendzelewski. Uczniowie - Krystian Pietrzyk, Kuba Mendzelewski i Krzysztof Warda zaprezentowali dowcipny skecz kabaretowy. Kasia Marzec i Klaudia Szycholec recytowały swoje wiersze. Piękną piosenkę zaśpiewała Magda Trybuła przy akompaniamencie gitarowym Krzyśka Wardy. Dawid Banach w kimonie zaprezentował się jako karateka.
Następnym punktem uroczystości były "Otrzęsiny", które prowadziła Maja Dulniak i Zuza Lewandowska z klas IIIa. Pierwszoklasiści poddani byli trudnym i ciekawym zabawom. Jedne z nich to zjedzenie cytryny oraz karmienie się jogurtem na czas. I tak to uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona gimnazjalistów.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Konkurs fotograficzny
Zespół Szkół w Piaskach, jest organizatorem Konkursu Fotograficznego „A jak dzisiaj zachodziło słońce?” Organizatorzy konkursu zapraszają do udziału wszystkich, którzy uwielbiają fotografować zjawiska atmosferyczne.
Regulamin Konkursu „A jak dzisiaj zachodziło słońce?” znajdziesz tutaj.
Sztafetowe biegi przełajowe
Drużyna dziewcząt w składzie: Żaneta Białkowska, Natalia Iżycka, Paulina Lewandowska, Ilona Olszak, Natalia Gliniak, Alicja Wasilewska, Wiktoria Kwaśniak, Maja Dulniak, Patrycja Najda, Klaudia Szycholec oraz Patrycja Banach zajęła II miejsce w rozegranych w Świdniku zawodach w sztafetowych biegach przełajowych. Impreza odbyła się 29 września 2016r. Osiągnięty wynik daje awans do udziału w rozgrywkach rejonowych. Gratulujemy. Zdjęcia zobacz tutaj.
Konkurs plastyczny "Odblaski ratują życie"
W trosce o poprawę bezpieczeństwa na drogach województwa lubelskiego Wydział Ruchu Drogowego KWP w Lublinie planuje przeprowadzenie akcji profilaktycznej poświęconej bezpieczeństwu w ruchu drogowym pod hasłem „Odblaski ratują życie”.
W ramach akcji profilaktycznej Wydział Ruchu Drogowego KWP w Lublinie ogłosił konkurs plastyczny pn. „Odblaski ratują życie” skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.
1% dla naszej szkoły
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: http://fsmm.pl/6203/gimnazjum_w_melgwi
Dokładna informacja o zebranych środkach za rok 2015 będzie podana na stronie internetowej naszej szkoły do ok. 15 listopada 2016 roku.
Zajęcia dodatkowe - piłka nożna
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem uczniów do korzystania z obiektów sportowych ORLIK przy ZS w Mełgwi. Dodatkowe pozalekcyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne ( piłka nożna ) prowadzone przez animatora sportu pana Rafała Dybałę odbywać się będą :

• Dla uczniów klas I – III gimnazjum w czwartki w godz. 16:00 - 18:00 - zajęcia są bezpłatne.

Nie siedź w domu, spędzaj czas aktywnie w gronie swoich rówieśników na świeżym powietrzu. Zachęcaj swoich kolegów do ruchu i zdrowego wysiłku fizycznego.
By uczestniczyć w zajęciach zgodę na uczestnictwo muszą wyrazić Rodzice. Wzór można pobrać tutaj.
Bieg Patrona Zespołu Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
Zapraszamy do udziału w biegach wszystkich zainteresowanych uczniów tych najmłodszych i tych starszych. Szczegółowe informacje uzyskasz czytając regulamin. Masz pytania – pytaj swojego nauczyciela od zajęć wychowania fizycznego.
NOWOŚCI W NASZEJ BIBLIOTECE
We wrześniu nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad 150 nowych książek. Zostały one zakupione w ramach Rządowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na półkach czekają na czytelników m.in. nowe książki S. Kinga, , J .Grinna , G. Formana i J.Flanagana, G.Showalter. W bibliotece znajdziecie także książki z serii ,, Zwiadowcy”, ,, Kroniki Wardstone”, ,, Nawałnica mieczy”, ,,Pretty Little Liars”, ,,Wybrani”, ,,Magiczne drzewo”, ,,Dzienniczek zakręconej nastolatki” i wiele innych. Zapraszamy!
Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?


Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.

Rok
Multimedia
Wybór Mediów

 

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 853513 Unikalnych wizyt