Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
środa, 28 Wrzesień, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Nasze klasy
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia na basenie
NaCoBZU
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 22
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: zosiao2002
1% dla naszej szkoły
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: http://fsmm.pl/6203/gimnazjum_w_melgwi
Dokładna informacja o zebranych środkach za rok 2015 będzie podana na stronie internetowej naszej szkoły do ok. 15 listopada 2016 roku.
Zajęcia dodatkowe - piłka nożna
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem uczniów do korzystania z obiektów sportowych ORLIK przy ZS w Mełgwi. Dodatkowe pozalekcyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne ( piłka nożna ) prowadzone przez animatora sportu pana Rafała Dybałę odbywać się będą :

• Dla uczniów klas I – III gimnazjum w czwartki w godz. 16:00 - 18:00 - zajęcia są bezpłatne.

Nie siedź w domu, spędzaj czas aktywnie w gronie swoich rówieśników na świeżym powietrzu. Zachęcaj swoich kolegów do ruchu i zdrowego wysiłku fizycznego.
By uczestniczyć w zajęciach zgodę na uczestnictwo muszą wyrazić Rodzice. Wzór można pobrać tutaj.
Bieg Patrona Zespołu Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
Zapraszamy do udziału w biegach wszystkich zainteresowanych uczniów tych najmłodszych i tych starszych. Szczegółowe informacje uzyskasz czytając regulamin. Masz pytania – pytaj swojego nauczyciela od zajęć wychowania fizycznego.
NOWOŚCI W NASZEJ BIBLIOTECE
We wrześniu nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad 150 nowych książek. Zostały one zakupione w ramach Rządowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na półkach czekają na czytelników m.in. nowe książki S. Kinga, , J .Grinna , G. Formana i J.Flanagana, G.Showalter. W bibliotece znajdziecie także książki z serii ,, Zwiadowcy”, ,, Kroniki Wardstone”, ,, Nawałnica mieczy”, ,,Pretty Little Liars”, ,,Wybrani”, ,,Magiczne drzewo”, ,,Dzienniczek zakręconej nastolatki” i wiele innych. Zapraszamy!
Pokazy z fizyki 2016
Nasi gimnazjaliści w dniu 14.09. 2016 r. po raz kolejny mogli uczestniczyć w pokazach z fizyki. Dzięki zaangażowaniu p. E. Anulewicz i p. J. Wardęgi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Instytut Fizyki UMCS w Lublinie. Obejrzeli szereg doświadczeń z fizyki cieczy, rezonansu, elektromagnetyzmu oraz fizyki ludzkiego ciała . Dodatkową atrakcją była możliwość czynnego udziału w wykonywanych zadaniach. Przed pokazami nasza młodzież oglądała i eksperymentowała na korytarzu Instytutu Fizyki gdzie znajduje się stała ekspozycja doświadczeń do samodzielnego wykonania. Uczniowie chętnie z niej korzystali.
Doświadczenia były niezwykle widowiskowe i dzięki temu zostaną w świadomości uczestników. Wierzymy, że takie objaśnianie fizycznej strony świata rozbudzi wyobraźnię i zainteresowania naszych uczniów.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Tutaj możesz przeczytać relację z pokazów uczennicy klasy IIIB.
Konkurs "Ten chłopak. Ta dziewczyna"
UWAGA! KONKURS!

Poszerzcie horyzonty, poznajcie niezwykłych ludzi i ich historie. Przekonajcie się, że - przy odrobinie wysiłku - możecie dokonać wielkiej rzeczy: zmienić na lepsze życie konkretnych osób. Seniorów. Działajcie i rejestrujcie tę niezwykłą przygodę! Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody finansowe, a uczniowie, którzy zrobią na nas największe wrażenie zostaną naszymi gwiazdami i wystąpią w „Kulisach Sławy!”
Więcej czytaj Link
Kajaki 2016

Uczniowie naszej szkoły wraz opiekunami uczestniczyli w dorocznym spływie kajakowym na rzece Wieprz z Obroczy do zalewu Rudka w Zwierzyńcu. Mimo, że większość gimnazjalistów brało udział po raz pierwszy w takiej imprezie- wszyscy szczęśliwie dotarli do wyznaczonego celu. Przy ognisku - zorganizowanym w Ośrodku Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego - był czas na odpoczynek, posiłek i wspomnienia z trasy.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Zebranie z rodzicami wrzesień 2016
Zebranie z rodzicami dla Gimnazjum 20.09.2016 r. (wtorek) o godz. 16:00. Zebranie ogólne I piętro budynek gimnazjum, następnie spotkania w salach lekcyjnych z wychowawcami klas.
Zajęcia na basenie
Zajęcia dla uczniów na basenie w ZS w Mełgwi będą się odbywały od 14.09.2016 r. (środa).
Początek roku szkolnego 2016/2017
1 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2015/2016. Inauguracja zaczęła się Mszą Świętą w Kościele parafialnym w Mełgwi a następnie zostaliśmy powitani przez panią Dyrektor Halinę Załogę i całe grono pedagogiczne w hali sportowej naszego Zespołu.
Po uroczystościach młodzież udała się na spotkanie ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Miło było zobaczyć znajome twarze i wymienić się wrażeniami z wakacji.
Czas wolnych dni i odpoczynku szybko minął, wracamy do wytężonej pracy i nauki, pełni wiary i optymizmu liczymy na same sukcesy w nowym roku szkolnym.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
1 września 2016 r. (czwartek)


8:30 - Msza św. w Kościele Parafialnym

9:45 – rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej dla uczniów Szkoły Podstawowej


10:15 - rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej dla uczniów Gimnazjum
Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?


Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.

Rok
Multimedia
Wybór Mediów

 

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 815921 Unikalnych wizyt