Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Na mapie

Najnowszy Użytkownik: zosiao2002
1% dla naszej szkoły
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: http://fsmm.pl/6203/gimnazjum_w_melgwi
Dokładna informacja o zebranych środkach za rok 2015 będzie podana na stronie internetowej naszej szkoły do ok. 15 listopada 2016 roku.
Zajęcia dodatkowe - piłka nożna
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem uczniów do korzystania z obiektów sportowych ORLIK przy ZS w Mełgwi. Dodatkowe pozalekcyjne zajęcia sportowo – rekreacyjne ( piłka nożna ) prowadzone przez animatora sportu pana Rafała Dybałę odbywać się będą :

• Dla uczniów klas I – III gimnazjum w czwartki w godz. 16:00 - 18:00 - zajęcia są bezpłatne.

Nie siedź w domu, spędzaj czas aktywnie w gronie swoich rówieśników na świeżym powietrzu. Zachęcaj swoich kolegów do ruchu i zdrowego wysiłku fizycznego.
By uczestniczyć w zajęciach zgodę na uczestnictwo muszą wyrazić Rodzice. Wzór można pobrać tutaj.
Bieg Patrona Zespołu Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie
Zapraszamy do udziału w biegach wszystkich zainteresowanych uczniów tych najmłodszych i tych starszych. Szczegółowe informacje uzyskasz czytając regulamin. Masz pytania – pytaj swojego nauczyciela od zajęć wychowania fizycznego.
NOWOŚCI W NASZEJ BIBLIOTECE
We wrześniu nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad 150 nowych książek. Zostały one zakupione w ramach Rządowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na półkach czekają na czytelników m.in. nowe książki S. Kinga, , J .Grinna , G. Formana i J.Flanagana, G.Showalter. W bibliotece znajdziecie także książki z serii ,, Zwiadowcy”, ,, Kroniki Wardstone”, ,, Nawałnica mieczy”, ,,Pretty Little Liars”, ,,Wybrani”, ,,Magiczne drzewo”, ,,Dzienniczek zakręconej nastolatki” i wiele innych. Zapraszamy!
Pokazy z fizyki 2016
Nasi gimnazjaliści w dniu 14.09. 2016 r. po raz kolejny mogli uczestniczyć w pokazach z fizyki. Dzięki zaangażowaniu p. E. Anulewicz i p. J. Wardęgi uczniowie naszej szkoły odwiedzili Instytut Fizyki UMCS w Lublinie. Obejrzeli szereg doświadczeń z fizyki cieczy, rezonansu, elektromagnetyzmu oraz fizyki ludzkiego ciała . Dodatkową atrakcją była możliwość czynnego udziału w wykonywanych zadaniach. Przed pokazami nasza młodzież oglądała i eksperymentowała na korytarzu Instytutu Fizyki gdzie znajduje się stała ekspozycja doświadczeń do samodzielnego wykonania. Uczniowie chętnie z niej korzystali.
Doświadczenia były niezwykle widowiskowe i dzięki temu zostaną w świadomości uczestników. Wierzymy, że takie objaśnianie fizycznej strony świata rozbudzi wyobraźnię i zainteresowania naszych uczniów.
Tutaj możesz przeczytać relację z pokazów uczennicy klasy IIIB.
Konkurs "Ten chłopak. Ta dziewczyna"
UWAGA! KONKURS!

Poszerzcie horyzonty, poznajcie niezwykłych ludzi i ich historie. Przekonajcie się, że - przy odrobinie wysiłku - możecie dokonać wielkiej rzeczy: zmienić na lepsze życie konkretnych osób. Seniorów. Działajcie i rejestrujcie tę niezwykłą przygodę! Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody finansowe, a uczniowie, którzy zrobią na nas największe wrażenie zostaną naszymi gwiazdami i wystąpią w „Kulisach Sławy!”
Więcej czytaj Link
Kajaki 2016

Uczniowie naszej szkoły wraz opiekunami uczestniczyli w dorocznym spływie kajakowym na rzece Wieprz z Obroczy do zalewu Rudka w Zwierzyńcu. Mimo, że większość gimnazjalistów brało udział po raz pierwszy w takiej imprezie- wszyscy szczęśliwie dotarli do wyznaczonego celu. Przy ognisku - zorganizowanym w Ośrodku Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego - był czas na odpoczynek, posiłek i wspomnienia z trasy.
Zebranie z rodzicami wrzesień 2016
Zebranie z rodzicami dla Gimnazjum 20.09.2016 r. (wtorek) o godz. 16:00. Zebranie ogólne I piętro budynek gimnazjum, następnie spotkania w salach lekcyjnych z wychowawcami klas.
Zajęcia na basenie
Zajęcia dla uczniów na basenie w ZS w Mełgwi będą się odbywały od 14.09.2016 r. (środa).
Początek roku szkolnego 2016/2017
1 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2015/2016. Inauguracja zaczęła się Mszą Świętą w Kościele parafialnym w Mełgwi a następnie zostaliśmy powitani przez panią Dyrektor Halinę Załogę i całe grono pedagogiczne w hali sportowej naszego Zespołu.
Po uroczystościach młodzież udała się na spotkanie ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Miło było zobaczyć znajome twarze i wymienić się wrażeniami z wakacji.
Czas wolnych dni i odpoczynku szybko minął, wracamy do wytężonej pracy i nauki, pełni wiary i optymizmu liczymy na same sukcesy w nowym roku szkolnym.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
1 września 2016 r. (czwartek)

8:30 - Msza św. w Kościele Parafialnym

9:45 – rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej dla uczniów Szkoły Podstawowej

10:15 - rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej dla uczniów Gimnazjum
Strona 1 z 43 1 2 3 4 > >>

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?

Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.

Wybór Mediów

Szkolny