Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Na mapie

Najnowszy Użytkownik: zosiao2002
Festiwal zawodów

Dyrekcja i społeczność Zespołu Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do udziału w projekcie: FESTIWAL ZAWODÓW BUDOWLANYCH, który odbędzie na terenie ZSB –Lublin ul. Słowicza 3 w dniu 25kwietnia 2017r. o godz. 10:00
Regulamin Festiwalu zawodów budowlanych
Karta zgłoszenia

List Rzecznika Praw Dziecka

List Rzecznika Praw Dziecka przeczytaj tutaj
.
Eliminacje do XI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Przebudzeni do życia"
Laureaci Gminnych Eliminacji do XI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Przebudzeni do życia" 19 marca 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku wystąpili na Eliminacjach Powiatowych. Wśród gimnazjalistów powiatu świdnickiego znalazły się uczennice z Mełgwi -Patrycja Banach, Emilia Kosiarska, Wiktoria Wójcik z IIa oraz Kamila Jesionek z IIIb. Dziewczęta pięknie recytowały. Wiktoria zdobyła wyróżnienie, a Kamila została nominowana do Eliminacji Wojewódzkich i 24.04.2017r. będzie reprezentowała nasz powiat w Lublinie. Gratulujemy!
Zdjęcia zobacz tutaj
Aktualne konkursy
Zapraszamy do udziału w konkursach:

XXII KONKURS „NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ”

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży
„7 Tradycji Wielkanocnych na 700-lecie Mełgwi”

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
„7 Tradycji Wielkanocnych na 700 lecie Mełgwi”
Karta zgłoszenia uczestnika

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2017
16 marca 2017r. w Urzędzie Gminy w Mełgwi odbyły się Gminne Eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Kloc - zajął I miejsce, Kamil Serafin - zajął II miejsce, Dominik Dziurawiec - zajął III miejsce. Będą oni reprezentowali naszą Gminę Mełgiew w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 24 marca w Rybczewicach. Życzymy powodzenia. Zdjęcia zobacz tutaj.
Rekolekcje Wielkopostne
Konkursu Plastycznego pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”
Konkurs "Porażeni iskrą wiedzy 2017"
Trzech uczniów z naszej szkoły reprezentowało naszą placówkę w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół w Piaskach z cyklu Porażeni Iskrą Wiedzy. Uczniowie gimnazjum z klasy III : Karol Zieliński, Dawid Baran i Łukasz Kloc najlepiej napisali test w eliminacjach szkolnych spośród 32 zainteresowanych konkursem wiedzy motoryzacyjnej. Na eliminacjach powiatowych w Piaskach zdobyli wyróżnienia i otrzymali drobne upominki. Dużą atrakcją dla uczniów była możliwość zwiedzenia szkoły, zobaczenia zaplecza, warsztatów samochodowych oraz możliwość praktycznego sprawdzenia swoich umiejętności na symulatorze jazdy.
Opiekun wyjazdu: J. Wardęga.
Konkurs „KRAJOBRAZY POWIATU ŚWIDNICKIEGO”

Regulamin znajdziesz tutaj
.
Światowy Dzień Liczby π
10 marca 2017 w I Liceum Ogólnokształcącym. im. W. Broniewskiego w Świdniku w ramach „Światowego Dnia Liczby π” zorganizowano „Święto matematyki”. Gimnazjum nasze reprezentowali uczniowie z klas trzecich: Patrycja Najda, Dawid Baran, Kacper Olejnik z klasy III a oraz Kamila Jesionek, Alicja Pawelec i Bartek Białkowski z klasy III b. Część święta przeznaczona była na warsztaty na których rozwiązywano ciekawe zadania matematyczne z geometrii. Druga część odbyła się na sali gimnastycznej i obejmowała występy artystyczne. Była to promocja świdnickiego liceum, ale przede wszystkim poprzez świetną zabawę promocja matematyki – królowej nauk. Uczniom towarzyszył Pani Grażyna Sobocka.
Konkurs plastyczny "Stop używkom"

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży promującym zdrowy tryb życia bez używek.
Kategorie i forma prac:
- Klasy 0-1 - „ZDROWIACZEK - symbol zdrowia” - projekt maskotki. Technika dowolna, format A4.
- Klasy 2-3 –„Żyjmy zdrowo – aktywnie i kolorowo” - praca plastyczna. Technika dowolna, format A4 lub A3.
- Klasy 4-6 – „Moja droga do zdrowia” - plakat promujący zdrowy tryb życia. Technika dowolna, format A3 lub A2.
-Gimnazjum - „Dopalaczom i innym używkom mówimy NIE!” – plakat promujący zdrowy tryb życia bez dopalaczy i innych środków uzależniających.- plakat w formacie A2. Praca powinna zawierać:
- Hasło zniechęcające do sięgania po środki uzależniające.
- Ciekawą grafikę.
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.
Zespół uczniowski z kl. 2A Gimnazjum
Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?

Jesień
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszego GIMNZJUM, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi: 164,77 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.

Wybór Mediów

Szkolny