Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Po Mszy Świętej w Kościele Parafialnym 22 czerwca 2018 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich zebranych przez panią dyrektor Halinę Załogę nastąpiła część oficjalna: wprowadzenie Sztandaru Szkoły Podstawowej, odśpiewanie Hymnu Polski. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie klasy II przygotowani przez wych. Urszulę Cieślę oraz zespół pana Andrzeja Mędzelewskiego reprezentowany przez uczniów klas: 0, IV, V, VI oraz instrumentalistów: Krzysztofa Wardę, Jakuba Mendzelewskiego, Kacpra Wróbla i Maję Gołąb. Uczniów wspierali grający na gitarach nauczyciele: pani Anna Wesołowska, pan Wiesław Tomasiak oraz Wójt Gminy Ryszard Podlodowski. W obecności rodziców i całej społeczności szkolnej Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, a także za czytelnictwo, wyniki sportowe, pracę w samorządzie szkolnym. Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się do swoich sal, gdzie wychowawcy wręczyli pozostałym świadectwa. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni rozpoczęliśmy wymarzone wakacje. Zdjęcia zobacz galerii.