bullet Kalendarz

10-lecie Teatru Bajarka
11 grudnia 2018 roku nasz Zespół Instrumentalno-Wokalny w składzie: Maja Gołąb, Zuzanna Gołąb, Julia Kwaśniak, Martyna Wesołowska, Zuzanna Sitnik, Aleksandra Słomianowska, Maria Śliwińska, Nikola Wójcik, Kacper Wróbel, Michał Ścirka, Jakub Mendzelewski, Krystian Pietrzyk, Krzysztof Warda, Bartłomiej Śliwiński, Wiesław Tomasiak, Anna Wesołowska, Marzena Dyś, uświetnił swym występem jubileusz 10-lecia Teatru Bajarka, działającego przy Szkole Super Babci i Super Dziadka, której przewodzi Pani Grażyna Sobocka. Miejscem świętowania był Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Podczas tej podniosłej uroczystości poznaliśmy historię tego działającego ponad dekadę teatru, skupiającego wokół siebie aktywnych seniorów i seniorki miasta Lublin. Obejrzeliśmy jeden ze skeczów kabaretu „Mydło i Powidło” i występ sztukmistrza.
Zebranej na sali publiczności zagraliśmy min. „Mariannę”, „Głęboką studzienkę”, „Góralkę Halkę”, ale również „Meluzynę”, „Fantazję” i „Miłość w Zakopanem”. W podzięce za nasz artystyczny trud były gromkie brawa oraz prezenty w postaci ręcznie wykonanych pluszowych piesków i degustacja jubileuszowego tortu.
Zdjęcia zobacz w galerii.