Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Kalendarz
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Odwozy
bullet Artykuły
bullet Sześciolatki
bullet Świetlica szkolna
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 56
Najnowszy Użytkownik: Beata123

Bal karnawałowy
Znakomita muzyka, ciekawe efekty świetlne: lasery, światła i dobra zabawa to sukces udanej dyskoteki karnawałowej. Taka dyskoteka odbyła się w naszej szkole dzięki staraniom Samorządu Uczniowskiego. Szczególne podziękowania dla Tomka Augustyniaka i Maćka Weremki za zorganizowanie sprzętu nagłaśniającego, grającego i oświetlenia oraz prowadzenie dyskoteki. Opiekę nad uczniami klas 4-6 sprawowała pani Marlena Kulbicka oraz rodzice klasy VI i IV. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej dyskoteki. Można na nich podziwiać te niesamowite efekty świetlno - laserowe. Zdjęcia zobacz tutaj
Dzień Babci i Dziadka 2013 w "zerówce"
Uczniowie z oddziału przedszkolnego dla swoich ukochanych dziadków i babć przygotowali pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Teresy Filipowicz część artystyczną. Były wierszyki, piosenki, życzenia oraz słodki poczęstunek. Te niezapomniane chwile możemy jeszcze raz sobie przypomnieć oglądając zdjęcia z tego ważnego dla maluchów wydarzenia. Zaproszeni dziadkowie i babcie licznie przybyli na występy swoich ukochanych pociech – były łzy wzruszenia, radość i duma z talentów najmłodszych.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Dzień Babci i Dziadka 2013
W piatek 25 stycznia 2013 roku przedszkolaki przygotowały wraz z Panią Anną Wesołowską część artystyczną z okazji Dnia Dziadka i Babci. Były wierszyki, piosenki i prezenty dla zaproszonych gości. Babcie i Dziadkowie licznie przybyli i obejrzeli swoje pociechy. Przedszkolaki cudnie śpiewały, tańczyły i składały życzenia dużo zdrowia i radości. Był i słodki poczęstunek, dużo wzruszeń i radości z występów maluchów. Wnuki mimo lekkiej tremy przepięknie się zaprezentowały. Nasze pociechy zaśpiewały także kolędę przybylym gościom - już wkrótce będą śpiewały tę kolędę na konkursie w Urzędzie Gminy. Te niezapomniane chwile można zobaczyć na zdjęciach.
Program "Owoce w szkole"
W II semestrze roku szkolnego 2012/2013 Szkoła Podstawowa w Mełgwi będzie brała udział w programie Owoce w Szkole.
Program „Owoce w szkole” skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych. Celem programu „Owoce w szkole” jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, na etapie na którym kształtują się ich nawyki żywieniowe oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych.
W ubiegłym roku szkolnym 2011/2012 nasi uczniowie uczestniczyli w tym programie przez dwa semestry. W ramach tego programu zrealizowano następujące działania: czytaj tutaj
Jasełka i opłatek 2012
21 grudnia 2012r.odbyło się Spotkanie Opłatkowe dla nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców z naszej szkoły.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy I, pod kierunkiem wychowawcy – p. Renaty Smolińskiej. Zaprezentowane przez nich „ Jasełka” podobały się wszystkim obecnym i przybliżyły atmosferę zbliżających się Świąt. Nie zabrakło Mikołaja, który podarował wszystkim grzecznym dzieciom słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.
Za pośrednictwem strony internetowej składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego przedstawienia: nauczycielom, rodzicom oraz dziewczynkom z oddziału przedszkolnego, które wspomagały pierwszaki podczas wykonywania kolęd.
Tekst: Renata Smolińska.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Pielgrzymka do Sanktuarium św. Anny w Lubartowie
8.12.2012r. odbyła się pielgrzymka drugoklasistów do Sanktuarium św. Anny w Lubartowie. W tym wyjeździe uczestniczyli także uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Mełgwi. Organizatorem wyjazdu był ks. Marcin Smalec. Uczniowie i rodzice bardzo ciepło wspominają ten niezapomniany wyjazd.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Andrzejki 2012 - klasy 4-6
W środę 28 listopada 2012 roku odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI. Była znakomita zabawa, wróżby oraz słodkie poczęstunki.Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas, oprawę muzyczną i oświetlenie przygotowali gimnazjaliści klasy IIIA. Nad sprawną organizacją dyskoteki czuwał opiekun samorządu uczniowskiego p. Łukasz Soral.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Andrzejki 2012 - klasy 0-3
W czwartek, 29 listopada uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki z „zerówki” i oddziału przedszkolnego bawili się podczas zabawy andrzejkowej. Dużą atrakcją były wróżby przygotowane oraz przeprowadzone przez starsze koleżanki z III klasy gimnazjum. O muzykę zadbali koledzy, również gimnazjaliści. Po wesołej zabawie czekał na nas słodki poczęstunek.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Sukces chóru Canto
01.12.2012r. w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych w ramach programu Śpiewająca Polska. Chórzystki Gimnazjalnego Chóru Miasta Świdnika CANTO, a wśród nich nasza uczennica kl. IV Amelia Mazur wraz ze swoja dyrygentką Ewą Bieniek zdobyły ZŁOTY DYPLOM - I miejsce. Gratulujemy sukcesów. Zdjęcia zobacz tutaj.
Pomoc dla schroniska
Październik – miesiącem dobroci dla zwierząt
Uczniowie klasy V, uczęszczający na zajęcia kółka przyrodniczego zorganizowali akcję pomocy dla psów ze schroniska w Krzesimowie. Przez cały miesiąc zbierano pożywienie, koce, naczynia.
13 listopada uczniowie Weronika Trojanowska, Ala Oleszek, Zuzia Lewandowska, Wiktoria Zielińska, Piotrek Archała, Patryk Oleszek i Karol Zieliński wraz z wychowawczynią Panią Marleną Kulbicką i mamą Weroniki Trojanowskiej odwiedzili schronisko, zawożąc dary. Więcej czytaj tutaj.
Narodowe Święto Niepodległości 2012
Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości, ciesząc się kolejną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody, mające upamiętnić to ważne dla nas wszystkich wydarzenie.
Klasa VI zorganizowała uroczystą akademię, elementem której, była inspirowana historią przełomu XIX/XX w. społeczno-polityczna debata na temat przyszłości Polski.
Uczniowie wcielając się w określone postaci historyczne, nie tylko nakreślili postulaty głównych nurtów politycznych, jakie liczyły się na polskiej scenie politycznej w tym okresie, ale także podczas ożywionej debaty, spierali się o oblicze, ustrój, jak również charakter odradzającego się państwa. Więcej czytaj tutaj.Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 64 z 69 << < 61 62 63 64 65 66 67 > >>

Kalendarz

Rok

1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


Bezpieczniki'

dziennik'


Galeria'

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
2175547 Unikalnych wizyt