Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Kalendarz
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Artykuły
bullet Sześciolatki
bullet Odwozy
bullet Świetlica szkolna
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 1543
Najnowszy Użytkownik: Beata123

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
W dniach 3-6 czerwca członkowie kółka plastycznego i regionalnego z naszej szkoły wspólnie z kolegami ze Szkoły Podstawowej w Krzesimowie uczestniczyli w wycieczce po Górach Świętokrzyskich. Odwiedzili m.in. klasztor na Św. Krzyżu, muzeum minerałów i skamieniałości w Św. Katarzynie, Skansen Ziemi Kieleckiej w Kielcach , ruiny zamku w Chęcinach a także piękną jaskinię Raj. Uczestniczyli również w X Krajowym Zjeździe Klubów 4H. tutaj.
Spotkanie ze strażakami
3 czerwca, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa przygotowanego pod hasłem „Czuję się bezpiecznie w domu” przez członków kółka regionalnego działającego przy szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie ze strażakami z Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie i Powiatowej Straży Pożarnej ze Świdnika. Strażacy opowiadali o swojej ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Zaprezentowali swoje wyposażenie. Pouczyli jak należy posługiwać się materiałami łatwopalnymi i jak zachować się w czasie pożaru. Wiele emocji wzbudził prawdziwy samochód strażacki i możliwość przytrzymania węża z wodą. Zdjęcia zobacz tutaj.
Spotkanie z pielęgniarką
5 czerwca, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa przygotowanego ” przez członków kółka regionalnego pod hasłem „Czuję się bezpiecznie w domu, odbyło się spotkanie ze szkolną pielęgniarką. Dzięki Pani A.Wójcik poznaliśmy różne sposoby udzielania pierwszej pomocy w nieszczęśliwych wypadkach, którym możemy ulec w domu i w czasie zabaw na podwórku. Uczniowie dostali również przygotowane przez kółko regionalne ulotki na temat niebezpiecznych zabaw w domu. Obejrzeli także przygotowana przez nich na ten temat prezentację multimedialną. Zdjęcia zobacz tutaj.
Dzień Papieski 2009
W rocznicę śmierci Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły obejrzeli dwie prezenatacje multimedialne przygotowane przez D.Spodar , M Pachutę , R .Gurbisia i M.Kubicia poświęcone papieżowi. Prezentacje te wygrały konkurs parafialny o tematyce papieskiej . W tym dniu wręczono także nagrody i wyróżnienia zdobyte przez naszych uczniów w parafialnym konkursie plastycznym poświęconym papieżowi. Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 76 z 76 << < 73 74 75 76

Kalendarz

Rok

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

dziennik'


Bezpieczniki'

dziennik'


Galeria'

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
5576519 Unikalnych wizyt