Gra strategiczna i dyskoteka
Dodane przez admin dnia Czerwiec 13 2019 21:31:25
3 czerwca 2019 r. świętowaliśmy w naszej szkole ten wyjątkowy dzień. Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w grze strategicznej, w której musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami wymagającymi zarówno wiedzy z poszczególnych przedmiotów, sprytu oraz sprawności fizycznej. Do walki stanęło 10 drużyn składających się z reprezentantów wszystkich klas. Celem zabawy było uzyskanie jak największej liczby punktów, które można było zdobyć w poszczególnych bazach nadzorowanych przez uczniów gimnazjum oraz nauczycieli. Zadania przygotowane przez pedagogów miały zróżnicowany poziom trudności, co sprzyjało zdrowej rywalizacji. Po podliczeniu punktów udało się wyłonić najlepsze drużyny, ale zwycięzcami byli wszyscy, gdyż świetnie się bawili, a w nagrodę Pani Dyrektor obdarowała uczestników słodyczami.
Po południu uczniowie klas VI –VIII oraz gimnazjum mieli możliwość dalszego świętowania. Szkoła zapełniła się bowiem gośćmi z innych szkół z naszej gminy i rozpoczęła się dyskoteka mająca na celu wspólną zabawę i integrację. Młodzież bawiła się w rytm przebojów proponowanych przez Krzysztofa Wardę. Nie zabrakło też obficie zastawionych stołów, przy których można było się posilić i napić.
O poczęstunek zatroszczyli się gospodarze oraz goście. Opiekę nad bawiącymi się sprawowali nauczyciele ze wszystkich szkół. To był niezapomniany dzień!
Tekst: Katarzyna Wróbel. Zdjęcia z biegu terenowego i dyskoteki zobacz w naszej galerii.