klasy_sp_melgiew

Rok szkolny 2012/2013

Do klasy V uczęszcza 19 uczniów – 11 dziewcząt i 8  chłopców.
Nasi nauczyciele to:
wychowawczyni – Marlena Kulbicka (przyroda), j. polski – Wioleta Szczęśniak, matematyka – Wiesław Tomasiak, historia – Łukasz Soral, j. angielski – Magdalena Żyszkowska, j. niemiecki – Katarzyna Marciniak, plastyka – Monika Woźniak – Gołąb, muzyka – Ewa Bieniek, informatyka i technika – Waldemar Woźniak, wychowanie fizyczne – Mariusz Falkowski, religia – ks. Łukasz Smalec.
Angażujemy się w życie klasy i szkoły. Przygotowywaliśmy apel z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz braliśmy udział w konkursie Patron Szkoły. Uczęszczamy na kółko przyrodnicze    i przeprowadziliśmy akcję „Październik – miesiąc dobroci dla zwierząt” pomagając bezdomnym psom ze schroniska w Krzesimowie. Teraz pomagać będziemy ptakom, aby przetrwały zimę. Lubimy rozgrywki sportowe. We wrześniu  wzięliśmy udział (dziewczyny i chłopcy) w Turnieju w Piłkę Nożną. Jesteśmy koleżeńscy i pomagamy sobie wzajemnie. Lubimy naszą szkołę. Czujemy się w niej bezpiecznie i przyjaźnie.