Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Piątek, 01 Grudzień, 2023
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Kadra szkoły
Nasze klasy
Kalendarz
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia na basenie
NaCoBeZU
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Nieaktywowany Użytkownik: 23
Najnowszy Użytkownik: bruss lii
Warsztaty fotograficzne
W dniach 9-10.10.2010 r. dziewczyny uczęszczające na zajęcia dziennikarskie, uczestniczyły w 24-godzinnych warsztatach fotograficznych w Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym „FOTO 24”. Zajęcia prowadzili Max Skrzeczkowski i Daniel Mróz – artyści fotograficy, związani z tutejszą uczelnią, współtwórcy projektu Galeria Bezdomna. Organizatorzy zaplanowali plenery tematyczne, pracę w studio z modelem, wykłady, filmy. Gościem specjalnym był Paweł Bajew (Kroomen).
To było nasze pierwsze spotkanie z fotografią. Zupełnie zielone, podjęłyśmy próbę odnalezienia się w klimacie Kolegium, wśród licealistów i studentów dysponujących bardzo dobrym sprzętem fotograficznym. Tematy plenerów były trudne: Człowiek, Mój Kazimierz, Smutek, Dynamika. Dzięki wprowadzeniom do każdego z nich, zaczęłyśmy zupełnie inaczej patrzeć na świat. I to zapamiętałyśmy najbardziej, że „czasem trzeba wejść na płot”, albo „podejść na centymetr do człowieka”.
M. Zając
Zdjęcia zobacz tutaj.
Andrzejki 2010
Na ten dzień czekamy wszyscy. Może właśnie w tym roku poznamy wreszcie co nam przyniesie przyszłość. Jak będzie miał na imię ten jeden jedyny? Która ze szkolnych miss umówi się na kawę ze szlochającym po nocach chłopakiem? Pytań jest wiele a właśnie w noc andrzejkową cyganka prawdę ci powie, przekłute kartonowe serce ujawni ci imię bliskiej osoby itd. Czy wróżby się spełnią nie wiemy ale zabawy było co niemiara. Wieczór Andrzejkowy przygotowała p. Grażyna Pietraszko z uczennicami naszego gimnazjum.
Zdjęcia zobacz tutaj.
11 Listopada 2010
Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę jest okazją do oddania czci bohaterom, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. Tak też było w naszym gimnazjum i w tym roku. Montaż słowny przygotowała wychowawczyni klasy 2a p. Magdalena Żyszkowska wraz z uczniami. Muzycznie oprawił tę wzniosłą uroczystość chór szkolny pod batutą p. Ewy Bieniek.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Obietnica 2010

22 października 2010r. uczniowie klasy 1a i klasy 1b naszego gimnazjum złożyli obietnicę gimnazjalisty. W obecności całej społeczności szkolnej obiecali być dobrymi uczniami. Wszyscy trzymamy ich za słowo!!! Po obietnicy każdy z uczniów zaprezentował się na forum szkoły. Na koniec były konkursy i otrzęsiny, które przygotowali uczniowie klasy 2b. Zdjęcia zobacz tutaj.
Wycieczka rowerowa klasy 1b
18 września uczniowie klasy 1b wraz ze swoim wychowawcą Waldemarem Woźniakiem i nauczycielem w-f Wojciechem Iwaniukiem udali się na wycieczkę rowerową. Był to pierwszy etap z całego cyklu pt. "Poznajemy nasza gminę". Trasa liczyła 27 km i wiodła z Mełgwi do Krzesimowa, Zalesia, Antoniowa, Dominowa, a dalej lasem do mogiły powstańca z Powstania Styczniowego w lesie Podzameckim. Następnie przez Podzamcze wróciliśmy do Mełgwi. Pogoda i humory dopisały znakomicie. Zobacz to na zdjęciach tutaj.
Spływ kajakowy 2009
11 września uczniowie z naszej szkoły udali się na spływ kajakowy po rzece Wieprz. Pogoda dopisała, więc program został zrealizowany w całości. Najpierw płynęliśmy około dwóch godzin kajakami do zalewu Rudka, gdzie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek. Spływ dostarczył nam wiele niezapomnianych wrażeń. Płynąc kajakiem mogliśmy podziwiać przepiękne krajobrazy, przyrodę i widoki. Mimo braku doświadczenia w spływach kajakowych wszyscy świetnie dawali sobie radę podczas zmagań z krętą rzeką. Niech żałują ci co nie pojechali!!! Zdjęcia zobacz tutaj.
Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 klas trzecich
Zdjęcia zobacz tutaj.
Polonez 2009
W odtwarzaczu multimedialnym umieściłem filmik Polonez 2009
Strona 63 z 63 << < 60 61 62 63

Kalendarz

Rok

Certyfikat'

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?


Jesień
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszego GIMNZJUM, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi: 164,77 zł, za rok 2016 wynosi: 315,09 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.
Multimedia
Wybór Mediów

 

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 6177339 Unikalnych wizyt