Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Piątek, 25 Maj, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Kadra szkoły
Nasze klasy
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia na basenie
NaCoBZU
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania


Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: bruss lii
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – jest to obchodzone od niedawna polskie święto państwowe ustanowione na dzień 1 marca. Jest ono wyrazem hołdu dla żołnierzy tzw. drugiej konspiracji, którzy jako pierwsi walczyli o Wolną Polskę z okupantem sowieckim i wprowadzanym przez niego reżimem komunistycznym. Za tą walkę niejednokrotnie zapłacili cenę najwyższą – tracąc w tej nierównej walce własne życia. Więcej czytaj tutaj
Projekt „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów z gminy Mełgiew”

Projekt działania znajdziesz tutaj
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdziesz tutaj
.
Przekaż 1%
Turniej Szachowy
27.02.2018r odbył się szkolny turniej szachowy. Udział wzięli uczniowie klasy VI szkoły podstawowej: Szymon Kubić, Adrian Kulik, oraz uczniowie klas IIa, IIb, IIIa gimnazjum: Krystian Chyliński, Dawid Banach, Krystian Pietrzyk, Kamil Myśliwiec, Kacper Czuchryta, Michał Serenda, Patryk Skiba, Hubert Wawrzyńczyk, Adrian Włosek, Sylwester Woźnica, Tomasz Kania, Aleksandra Serafin, Jakub Kozak, Michał Woźnica. Zasłużone miejsca zajęli:
1 Kacper Czuchryta (IIb)
2 Kamil Myśliwiec (IIa)
3 Hubert Wawrzyńczyk (IIb)
Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
Organizatorami byli:
P. Grażyna Sobocka
P. Marzena Pietrzyk
Ks. Rafał Lewandowski.
Relacja z Balu Gimnazjalnego 2018
Dzięki uprzejmości firmy Studio filmowe KOZAK przeżyjmy to jeszcze raz!!!!


Film możecie zobaczyć tutaj
Konkursy Wielkanocny 2018
Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi zaprasza serdecznie do udziału w konkursach plastycznych wielkanocnych: na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną oraz na Najładniejszą Figurkę Zajączka lub Baranka.
Ich celem jest popularyzacja tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Wielkanocą oraz rozwijanie inwencji twórczej dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z terenu naszej gminy. Mamy nadzieję, że konkursy te stworzą okazję do indywidualnej i zespołowej działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia palm.
Do pobrania:
Regulamin konkursu plastycznego Baranek i Zajączek
Regulamin konkursu na palmę wielkanocną
Karta zgłoszenia do konkursu plastycznego Baranek i Zajączek
Karta Zgłoszenia palma wielkanocna

Konkurs wiedzy motoryzacyjnej
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów do udziału w konkursie wiedzy motoryzacyjnej organizowanego przez ZS w Piaskach. Z naszej szkoły zostanie wyłonionych trzech najlepszych uczniów, którzy pojadą do Piask na konkurs i powalczą o miano najlepszego. Wszelkich informacji o konkursie można uzyskać u nauczyciela fizyki.
Zapraszam do udziału.


VII Powiatowy Konkurs Poezji Władysława Broniewskiego
14 lutego 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Świdniku miał miejsce VII Powiatowy Konkurs Poezji Władysława Broniewskiego. Gimnazjaliści z wielu szkół naszego powiatu recytowali oraz śpiewali utwory tego słynnego poety. Nasze gimnazjum reprezentowało czworo uczniów: Jakub Mendzelewski z klasy II A, Emila Kosiarska, Wiktoria Wójcik i Krystian Woźniak z klasy IIIA. Recytatorzy pięknie zaprezentowali wybrane utwory. Jakub Mendzelewski zajął III miejsce natomiast Krystian Woźniak otrzymał wyróżnienie. Uczniów przygotowały p. Elwira Iwaniuk i p. Katarzyna Wróbel. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zdjęcia zobacz tutaj.
Nowy plan lekcji
UWAGA!!! Od 12 lutego 2018r. obowiązuje zmieniony plan lekcji. Znajdziesz go tutaj.

Bal Gimnazjalny 2018
20 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się Bal Gimnazjalny. Klasy trzecie prezentowały się w tradycyjnym balowym tańcu polonezie oraz niespodziance wieczoru - belgijce. Po polonezie nadszedł czas aby podziękować nauczycielom za trud włożony w przekazywanie nam wiedzy oraz w nasze wychowanie. Sala gimnastyczna wypełniona była gośćmi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Odbyła się również pamiątkowa sesja zdjęciowa. Po części artystycznej gimnazjaliści rozpoczęli wspólną zabawę prowadzoną przez DJ-a. Na długo ten wspaniały wieczór pozostanie w naszej pamięci.
Tekst napisała: Emilia Kosiarska
Zdjęcia zobacz tutaj.


III Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Miło nam poinformować o sukcesie Naszych uczniów.
W III Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 – w obronie granic i niepodległości” nad którym honorowy patronat objął Andrzej Duda – Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w kategorii film. Warto podkreślić, że Konkurs miał zasięg międzynarodowy bowiem oprócz uczniów z Polski wzięła w nim udział także młodzież ze szkół polonijnych (Anglii, Austrii, Białorusi, Bułgarii, Egiptu, Francji, Grecji, Irlandii, Kanady, Litwy, Szkocji, Szwajcarii, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych Ameryki )-ponad 1300 prac.
W przygotowaniu filmiku wzięli udział:
Krystian Woźniak, Dominika Łysiak, Łukasz Matys, Piotr Archała, Szymon Nowak, Natalia Serenda, Wiktoria Wójcik, Aleksandra Pachuta, Paulina Lewandowska Kacper Kowalczyk, Emilia Kosiarska.
Opiekunem projektu była Pani Ewa Małysz-Kubić
Uroczysta Gala odbyła się w dniu 12 stycznia 2018 roku w Narodowym Banku Polskim w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 o godz. 11:00 w Sali im. Władysława Grabskiego .
Spotkanie swoją obecnością zaszczyciła p. Zofia Optułowicz-Pilecka, córka Rotmistrza Witolda Pileckiego, oraz licznie zgromadzeni goście – nagrodzeni Uczestnicy Konkursu z opiekunami, Patroni, Sponsorzy. Prowadzącą była Pani Redaktor Agata Konarska.
Na Galę rozdania przyjechali lub przylecieli laureaci z całej Polski i świata (Grecji, Egiptu, USA).
Naszą szkołę na Gali reprezentowali: Dominika Łysiak oraz Krystian Woźniak pod opieką Pani Ewy Małysz-Kubić.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 2 z 57 < 1 2 3 4 5 > >>

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?


Jesień
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszego GIMNZJUM, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi: 164,77 zł, za rok 2016 wynosi: 315,09 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.

Rok
Multimedia
Wybór Mediów

 

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 2047872 Unikalnych wizyt