Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Piątek, 01 Grudzień, 2023
Nawigacja
Strona Główna
Dane teleadresowe
Nasz Patron
Kadra szkoły
Nasze klasy
Kalendarz
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia na basenie
NaCoBeZU
Plan lekcji
Podstawówka
Rada Rodziców
Baza szkoły
Samorząd uczniowski
Projekty edukacyjne
Odwozy
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Na mapie
Do pobrania


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Nieaktywowany Użytkownik: 23
Najnowszy Użytkownik: bruss lii
Rekolekcje 2019
Rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej w Mełgwi odbędą się w dniach 31.03 - 02.04.2019 o godz. 12:00
PROJEKT International Education
Zapraszamy Rodziców i uczniów do zapoznania się z projektem. Szczegóły znajdziesz na slajdach.
Akcja charytatywna
Drogie Koleżanki i Koledzy
Niedługo - bo 8 marca będziemy obchodzić dwunastą rocznicę śmierci księdza Jana Mazura.
Ksiądz Jan pochodził z naszej parafii i od samego początku kierował się w swojej działalności przesłaniem Św. Brata Alberta:
„Powinno się być dobrym jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny.”
Jak co roku organizujemy akcję charytatywną, wspierającą jego dzieło.
W tym roku zbieramy konserwy rybne, lub symboliczną złotówkę (1 zł).
Akcja będzie prowadzona w dniach od 26 lutego do 05 marca.
Dziękujemy za wsparcie !!!!
Konkurs poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych
04 marca (poniedziałek) o godzinie 11:15 odbędzie się szkolny konkurs poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów zainteresowanych tą tematyką z klas VI- VIII oraz dla uczniów gimnazjum.
Zajęcia na basenie
Zajęcia dla uczniów na basenie w szkole podstawowej w Mełgwi będą się odbywały od 25.02.2019 r. (poniedziałek). Basen szkolny jest czynny, temperatura wody w dniu 22.02.2019 wynosiła 29,4 C.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z basenu.
Dodatkowe zajęcia sportowe
Od II semestru (25.02.2019r ) w naszej szkole będzie prowadzonych 10 godzin dodatkowych zajęć sportowych (SKSy). Zajęcia będą prowadzone w różnych grupach wiekowych. Zajęcia poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego: p. W. Iwaniuk i p. M. Kawalec. Proszę zapisywać najmłodszych na zajęcia sportowo- ruchowe. Terminy zajęć będą ustalane tak by możliwie najbardziej dopasować do planu lekcji. O szczegóły proszę pytać prowadzących zajęcia.
Zapraszamy
Jeśli masz nudy w czasie ferii zimowych i chcesz pograć w piłkę na hali sportowej, ping- ponga, piłkarzyki, gry planszowe zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w godzinach 9-12 do szkoły w Mełgwi. Tu miło spędzisz czas w gronie swoich kolegów i rówieśników. Zapewniamy opiekę i poczęstunek oraz herbatę. Możesz także pograć na komputerach, poskakać na skakance czy pokręcić hola-hop, poukładać puzzle, pograć w badbintona, szachy, warcaby. Przekaż tę informację swoim kolegom.
Filharmonia Lubelska w naszej szkole
8 lutego 2019 roku wystąpili dla naszych uczniów muzycy z filharmonii lubelskiej. Ten koncert edukacyjny w sposób barwny i urozmaicony pozwala lepiej uczniom przyswoić wiadomości i zagadnienia z podstawy programowej. Spotkanie i koncert to swoista LEKCJĄ MUZYKI, prezentuje muzykę w sposób przystępny i ciekawy, dopasowany do możliwości percepcyjnych dzieci i młodzieży. Młodzi słuchacze prowokowani do aktywnego udziału w koncercie poszerzają swoją wiedzę o instrumentach, kompozytorach, formach i stylach muzycznych oraz budują potrzebę obcowania z muzyką w życiu codziennym.
Konkurs „Młodzi piszą” – zapraszamy
W konkursie mogą wziąć uczniowie klas siódmych, ósmych, trzecich gimnazjum oraz szkół średnich. Jego głównym celem jest rozwijanie wrażliwości literackiej, zainteresowań i talentów uczniów, również tych z dysleksją.
Konkurs obejmuje dwie kategorie – poezję i prozę. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani uczniowie. Organizatorzy zachęcają do tego również uczniów z dysleksją, ponieważ uczestnicy przygotowują pracę w domu. Będą więc mogli ją odpowiednio zredagować.
‒ Wiem, że w uczniach tkwi ogromny potencjał twórczy, niezależnie od tego, czy mają trudności w czytaniu i pisaniu, czy nie. Chcemy dać szansę również uczniom, którzy często są dyskwalifikowani w tej dziedzinie – zachęca do udziału Anna Andryjanek, Komisarz konkursu.
Forma konkursu
Zadaniem każdego uczestnika jest przesłanie jednego utworu – wiersza lub tekstu prozatorskiego, przy czym można przygotować pracę w obu kategoriach. Organizatorzy nie narzucają tematyki tekstów, jednak zastrzegają, że nie można wysyłać prac już nagrodzonych w innych konkursach.
Pracę należy zapisać w formacie PDF i przesłać mailowo pod adres konkurs.literacki.olpi@wp.pl do 28 lutego bieżącego roku. Co ważne ‒ utwory powinny liczyć do 20 stron A4, poza tym dopuszczalny jest dowolny rodzaj czcionki o rozmiarze 12. Utwór powinien być podpisany pseudonimem artystycznym oraz musi zawierać dane klasy i szkoły. Niepodpisane teksty zostaną odrzucone.
Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca tego roku o godz. 13 w siedzibie OLPI mieszczącej się przy ul. Polanki 124 w Gdańsku.
Na laureatów czekają cenne nagrody.
Konkursowi patronuje Gdański Klub Poetów, Wspólnota Gdańska, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku oraz Wydawnictwo Operon.
Szczegółowe informacje o konkursie oraz kontakt do organizatorów u nauczycieli języka polskiego.
Występ muzyków z Filharmonii Lubelskiej
Zapraszamy na występ muzyków z Filharmonii Lubelskiej, który odbędzie się 8 lutego 2019 (piątek) dla uczniów całej szkoły.
Szkolny kalendarz
Zapraszamy rodziców i uczniów naszej szkoły do przeglądania naszego szkolnego kalendarza (ikonka w prawym górnym rogu naszej strony), gdzie można zobaczyć jakie wydarzenia, uroczystości, wycieczki, wyjazdy i imprezy odbędą się w naszej szkole lub są planowane.
Strona 3 z 63 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Kalendarz

Rok

Certyfikat'

Gimnazjum'

Dlaczego nasze Gimnazjum?


Jesień
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszego GIMNZJUM, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi: 164,77 zł, za rok 2016 wynosi: 315,09 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

Batmat'
Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych zadań matematycznych.
Multimedia
Wybór Mediów

 

Szkolny

Jesień
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Copyright © 2007
Theme z-Disco by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.17 © 2003-2005 6177317 Unikalnych wizyt