Przygodo witaj!
W dniach 18-20.04.2018 r. uczniowie klas VI i VII wypoczywali w Janowie Lubelskim w ośrodku turystycznym ZOOM PRZYGODY. Opiekę nad nimi sprawowały p. Katarzyna Marciniak – Dzieciuch i p. Katarzyna Wróbel. Wszyscy doskonale bawili się i mierzyli z zadaniami, które wymagały wiedzy, sprawności fizycznej, a przede wszystkim umiejętności współpracy z innymi. Wśród atrakcji przygotowanych dla uczestników wycieczki znalazły się mi.in.: 12 prac Herkulesa, paintball, wyprawa samochodami terenowymi po bezdrożach leśnych i mokradłach, zajęcia sportowe, gra strategiczna, strzelnica. Uczniowie pod czujnym okiem instruktorów zdobywali nowe doświadczenia i umiejętności. Wiele emocji dostarczyły wszystkim nocne podchody wzbogacone o elementy straszenia. Ponadto młodzież integrowała się, bawiąc się w ogromnej, przypominającej plażę piaskownicy oraz wygrzewając się w promieniach wiosennego słońca. Dziewczęta i chłopy doskonale bawili się także podczas wieczornego ogniska, przy którym obok pieczonych kiełbasek nie zabrakło śpiewu i tańca. Wszystkim dopisywały dobre humory, a piękna pogoda sprawiła, że czuli się jak na wakacjach i nie chcieli wracać do domu. Dowodem na to, że wszyscy przeżyli niezwykłą przygodę jest fakt, iż uczniowie już planują kolejną wycieczkę do Janowa Lubelskiego. Zdjęcia zobacz tutaj.