Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Świetlica szkolna
bullet Odwozy
bullet Sześciolatki
bullet Artykuły
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: mk

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Na hali sportowej w Mełgwi odbył się turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Stawiły się drużyny z Krępca, Mełgwi, Dominowa, Jackowa, Krzesimowa i Podzamcza. „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to również promocja zasad fair play, ponieważ za wzorowe zachowania na boisku oraz poza nim zawodnicy, trenerzy a nawet kibice mogą zostać przez sędziego nagrodzeni „Zieloną Kartką Fair Play”.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Samorząd Szkolny 2017/2018
W naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Maja Gołąb, zastępcą – Martyna Wesołowska, sekretarzem/skarbnikiem – Kacper Wróbel, natomiast członkami samorządu – Michał Ścirka oraz Bartosz Załoga. Opiekunem została pani Katarzyna Wróbel. Pierwszym przedsięwzięciem samorządu była dyskoteka z okazji dnia chłopaka. Odbyła się ona 11 października. Cała szkoła świetnie się bawiła i nikt nie chciał, aby się skończyła. DJ-ami byli Kacper Wróbel oraz Maja Gołąb.
Tekst – Kacper Wróbel
Dni wolne w roku szkolnym 2017/2018
Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018:

– 2, 3 XI 2017r.
– 30 IV 2018r.
– 2, 4 V 2018r.
– 1 VI 2018r.


Zajęcia logopedyczne w roku szkolnym 2017/18
Zajęcia logopedyczne w naszej szkole prowadzi mgr Ewa Kawalec – specjalista logopeda, audiolog. Są one skierowane głównie do dzieci z klas 1-3 mających trudności z wyrazistością mowy, czytaniem i pisaniem oraz tych, które mają orzeczenia z poradni psychologiczno- pedagogicznej. Dzieci są kwalifikowane do zajęć na początku roku podczas badań przesiewowych.

Drodzy rodzice!
Jeżeli Wasze dziecko zostało zakwalifikowane do terapii, pamiętajcie, iż do uzyskania zadowalających efektów nie wystarczą same zajęcia szkolne. Niezbędna jest Wasza pomoc! Wystarczy 10 min dziennie – codziennie! Bez tego każda terapia jest skazana na porażkę.
Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców na konsultacje z naszym specjalistą – kontakt email: ewa.kawalec@interia.pl
Zajęcia logopedyczne dla uczniów odbywają się w poniedziałki w godz. 11:15 – 13:40.
1% podatku dla naszej szkoły

Szkoła Podstawowa w Mełgwi w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, fundacji która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji . Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2016 wynosi: 121,95 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.
Bezpłatne korepetycje
Zapraszamy dzieci i młodzież do Gminnego Ośrodka Kultury w Mełgwi na nieodpłatne zajęcia uzupełniające z matematyki w każdą sobotę w godz. 12:00-13:00. Pierwsze zajęcia już w sobotę 28 października!
Korepetycje prowadził będzie sołtys Krępca II, Jakub Niezbecki. Zachęcamy dzieci i młodzież z klas 5-8 szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz licealistów do uczestnictwa w zajęciach.
Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z Jakubem Niezbeckim i zapisów pod nr tel. kom. 514-283-732 lub z GOK: tel. (81) 460-57-50, kom. 600-354-983.
Spotkanie z historią w Izbie Pamiątek Regionalnych w Mełgwi
W cyklu spotkań z historią Izbę Pamiątek Regionalnych w Mełgwi odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jaworzniaków w Krzesimowie , z klas IV Szkoły Podstawowej w Mełgwi oraz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Jackowie. Uczniowie zobaczyli bogatą ekspozycję związaną z życiem codziennym mieszkańców Mełgwi i okolic. Oprawę historyczną dopowiedziały Pani Dyrektor Halina Załoga i Pani Dyrektor Magdalena Mazurek- Ścirka, co wzbogaciło informacje uczniów na temat dziedzictwa kulturowego Gminy Mełgiew. Przybyłym z młodzieżą Nauczycielom serdecznie dziękujemy.
Spektakl "Przygody Tomka Sawyera"
Uczniowie klas IVa, IVb i V wraz z opiekunami – panią Marzeną Pietrzyk, panią Magdaleną Żyszkowską, panią Elwirą Iwaniuk i panem Wiesławem Tomasiakiem 25. 10. 2017r. mieli możliwość obejrzenia w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie bardzo ciekawego spektaklu pt. „Przygody Tomka Sawyera”. Widowisko – oparte o utwór Marka Twaina- wyreżyserował Bogdan Kokotek, zaś wystąpili w nim aktorzy z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna .Wartka, pełna napięć akcja,, toczy się w małym miasteczku nad rzeką Missisipi. Tematem są bardzo ciekawe przygody tytułowego bohatera, Tomka i jego przyjaciół. Obok tekstu mówionego wielkie wrażenie na widzu wywarły melodyjne piosenki napisane przez Lenę Pesek z muzyką Zbigniewa Siwka. Równie interesujące były układy choreograficzne i kostiumy aktorów, zaś sprawna zmiana dekoracji sprawiła, że nikt z widzów się nie nudził.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anny Kamieńskiej
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Mełgwi 24. 10. 2017 r. odbyły się eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anny Kamieńskiej. Wśród uczestników z terenu Gminy Mełgiew znaleźli się reprezentanci naszej szkoły. W kategorii klas I-III byli to: Iza Szabała z klasy III i Gabryś Iwaniuk z klasy II; kategorię klas IV-VI reprezentowali uczniowie klasy IVa- Zuzia Gołąb, Kacper Gap, Bartek Załoga; z klasy V Maja Smolińska i z klasy VI Maja Gołąb. Najstarsza grupa łączyła klasy gimnazjalne i siódme. Z Mełgwi znaleźli się w niej: Kacper Wróbel -siódmoklasista i Wiktoria Wójcik oraz Emilia Kosiarska z klasy III a. Emocje były wielkie, jury obradowało bardzo długo, gdyż wszyscy recytatorzy prezentowali wysoki poziom. Ostatecznie wśród zwycięzców z każdej kategorii znaleźli się nasi przedstawiciele. Gabryś Iwaniuk zajął I miejsce w kategorii klas I-III; Maja Smolińska – I miejsce w kategorii klas IV-VI.W grupie najstarszej Kacper Wróbel zajął I miejsce, zaś Wiktoria Wójcik i Emilia Kosiarska uplasowały się na II miejscu. Wszystkim bardzo gratulujemy!
Zdjęcia zobacz tutaj.
Konkurs "Wierszy malowanie"
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.
Biegi na 700-lecie Mełgwi
Dzień 16 października 1978r. jest dniem szczególnym dla wszystkich Polaków. To właśnie wtedy z balkonu Bazyliki św. Piotra padły pamiętne słowa: ”Habemus papam!” Nowym Ojcem Świętym został Polak, metropolita krakowski kardynał Karol Wojtyła.
Biegi z okazji 700-lecia Mełgwi zorganizowano właśnie 16 października 2017r. w 39 rocznicę wyboru księdza kardynała Karola Wojtyły na papieża. „Idźmy naprzód z nadzieją” - słowa papieża Jana Pawła II stanowiły motto biegów.
Wydarzenie rozpoczął uroczysty polonez na 350 par mieszkańców, nauczycieli, dzieci i młodzieży. Następnie przeprowadzono biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dla startujących zaplanowano drobny poczęstunek, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz brał udział w losowaniu nagród rzeczowych.
Więcej informacji i zdjęcia znajdziesz tutaj.
Strona 3 z 58 < 1 2 3 4 5 6 > >>

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


Bezpieczniki'

dziennik'


1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

Galeria'

Rok

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
1322587 Unikalnych wizyt