Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Świetlica szkolna
bullet Odwozy
bullet Sześciolatki
bullet Artykuły
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 25
Najnowszy Użytkownik: Beata123

Zajęcia z Projektorem w kl V
W klasie V realizowany jest projekt edukacyjny pt. Chemia wokół nas w ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności „PROJEKTOR - wolontariat studencki”. Celem tych zajęć jest popularyzacja oraz pogłębienie wiedzy z zakresu chemii oraz podstaw kryminalistyki, poszerzanie horyzontów uczniów, integracja grupy oraz nauka poprzez zabawę. Relację z zajęć można zobaczyć tutaj.

Zajęcia z Projektorem w kl IVa
Podczas drugich zajęć z Projektorem uczniowie mogli nauczyć się jak współpracować w grupie. Przebieg zajęć można obejrzeć na zdjęciach.
Akcja "Wiosna bez Pneumokoków

Proszę się zapoznać z Pismem na temat szczepień
Komunikat Ministra Zdrowia na temat szczepień
Informacja dla rodziców na temat szczepień przeciw pneumokokom


XVI Powiatowa Corrida Ortograficzna
13 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Mełgwi miała miejsce XVI Powiatowa Corrida Ortograficzna – konkurs ortograficzny dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych powiatu świdnickiego. Honorowy patronat nad tą coroczną konkurencją objęli: Starosta Powiatu Świdnickiego oraz Wójt Gminy Mełgiew. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Pani Dyrektor Halina Załoga, która swoim wystąpieniem wprowadziła zebranych w miły nastrój i zachęciła uczestników do walki.
Wyzwanie podjęło 16 uczniów, którzy zmierzyli się z niełatwym dyktandem oraz testem sprawdzającym rozumienie i umiejętność stosowania reguł ortograficznych. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Maja Gołąb i Robert Szostakiewicz przygotowani przez p. Katarzynę Wróbel. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą ortograficzną i doskonale poradzili sobie z zadaniami. Więcej czytaj tutaj.
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – jest to obchodzone od niedawna polskie święto państwowe ustanowione na dzień 1 marca. Jest ono wyrazem hołdu dla żołnierzy tzw. drugiej konspiracji, którzy jako pierwsi walczyli o Wolną Polskę z okupantem sowieckim i wprowadzanym przez niego reżimem komunistycznym. Za tą walkę niejednokrotnie zapłacili cenę najwyższą – tracąc w tej nierównej walce własne życia. Więcej czytaj tutaj.
Projekt „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów z gminy Mełgiew”

Projekt działania znajdziesz tutaj
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdziesz tutaj
.
Konkurs Recytatorski w Biskupicach
W Zespole Placówek Oświatowych im. Stefana Batorego w Biskupicach 12. 03. 2018 r. odbył się XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Danuty Wawiłow i Natalii Usenko. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów – Gabriel Iwaniuk i Bartosz Załoga. Przygotowywani oni byli przez Panią Urszulę Cieślę i Panią Elwirę Iwaniuk. Opiekę nad chłopakami w czasie konkursu sprawowała Pani Anna Załoga. Zmagania recytatorów trwały bardzo długo, gdyż było ponad czterdziestu uczestników. Wykonawcy występowali w czterech kategoriach: dzieci 3-4 letnie; klasa „0”; klasy I-III; klasy IV -VI. Wśród dwudziestoosobowej grupy rywali Gabryś zdobył wyróżnienie. Bartek otrzymał piękny dyplom za uczestnictwo. Gratulujemy!
Zdjęcia zobacz tutaj.
ZAJĘCIA TEATRALNE

Pierwsze dodatkowe zajęcia teatralne odbędą się w czwartek 15 marca 2018 roku o godz. 12:30 w sali klasy IV a. Zajęcia poprowadzi instruktor Teatru Kto Tam? pani Beata Szymańska. Więcej informacji i zdjęć można zobaczyć na stronie: Teatru Kto Tam? Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów.

Koncert dla Seniorów w Bogdance
8 marca to dzień w którym nasz zespół instrumentalno-wokalny gościł w Dziennym Domu Seniora w Bogdance. Zagraliśmy tam koncert dla tamtejszych pensjonariuszy a w sposób szczególny dla Pań w dniu ich święta.
Na samym początku zostaliśmy uroczyście powitani przez opiekunów Domu po czym rozpoczęliśmy nasz występ. W naszym repertuarze znalazły się wszystkim znane i lubiane piosenki biesiadne min. „Gdybym miał gitarę”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Hej sokoły”.
Nie zabrakło również naszego przeboju „Pójdę do nieba piechotą”.
Po występie Panie z naszego zespołu zostały obdarowane kwiatami z okazji Dnia Kobiet po czym wszyscy udali się na poczęstunek.
Na końcu zwiedziliśmy Dom i poznaliśmy zasady jego funkcjonowania. Dowiedzieliśmy się czym na co dzień zajmują się seniorzy, którzy tam przebywają. Okazuje się, że placówka ma im bardzo wiele do zaoferowania. Starsi ludzie bardzo często korzystają z zajęć ruchowych, masaży, ogromną popularnością cieszą się zajęcia muzyczne, kulinarne, plastyczne i rękodzielnicze.
To co nas zaskoczyło to atmosfera jaka panowała w czasie naszego występu, atmosfera ciepła, przyjaźni i spontaniczności. Ci ludzie autentycznie cieszyli się z naszego przyjazdu, chętnie śpiewali i włączali się we wszelkie formy aktywności, które nasz zespół podczas śpiewu proponował. Toteż serdecznie dziękujemy za zaproszenie za to, że mogliśmy sprawić odrobinę radości tym na swój sposób wyjątkowym ludziom.
Próbkę klimatu, jaki panował na koncercie można zobaczyć na filmie. Zdjęcia zobacz tutaj.
Przekaż 1%
Projektor w kl. IVa
W naszej szkole dla uczniów klasy IV A zostały zorganizowane zajęcia edukacyjne w ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności „PROJEKTOR - wolontariat studencki” pt. ” Poznajmy się bliżej”. Cel tych zajęć to :
Popularyzacja nauki po przez zabawę. Poszerzanie horyzontów wśród uczniów. Relację z tych zajęć można zobaczyć na zdjęciach.
Strona 3 z 61 < 1 2 3 4 5 6 > >>

1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


Bezpieczniki'

Galeria'

dziennik'


Rok

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
1532545 Unikalnych wizyt