Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Kalendarz
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Odwozy
bullet Artykuły
bullet Sześciolatki
bullet Świetlica szkolna
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 4
Najnowszy Użytkownik: Beata123

PROJEKT International Education
Zapraszamy Rodziców i uczniów do zapoznania się z projektem. Szczegóły znajdziesz na slajdach.
Akcja charytatywna
Niedługo - bo 8 marca będziemy obchodzić dwunastą rocznicę śmierci księdza Jana Mazura.
Ksiądz Jan pochodził z naszej parafii i od samego początku kierował się w swojej działalności przesłaniem Św. Brata Alberta:
„Powinno się być dobrym jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny.”
Jak co roku organizujemy akcję charytatywną, wspierającą jego dzieło.
W tym roku zbieramy konserwy rybne, lub symboliczną złotówkę (1 zł).
Akcja będzie prowadzona w dniach od 26 lutego do 05 marca.
Dziękujemy za wsparcie !!!!
Konkurs poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych
04 marca (poniedziałek) o godzinie 11:15 odbędzie się szkolny konkurs poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów zainteresowanych tą tematyką z klas VI- VIII oraz dla uczniów gimnazjum.
Zajęcia na basenie
Zajęcia dla uczniów na basenie w szkole podstawowej w Mełgwi będą się odbywały od 25.02.2019 r. (poniedziałek). Basen szkolny jest czynny, temperatura wody w dniu 22.02.2019 wynosiła 29,4 C.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z basenu.
Dodatkowe zajęcia sportowe
Od II semestru (25.02.2019r ) w naszej szkole będzie prowadzonych 10 godzin dodatkowych zajęć sportowych ( SKSy ). Zajęcia będą prowadzone w różnych grupach wiekowych. Zajęcia poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego: p. W. Iwaniuk i p. M. Kawalec. Proszę zapisywać najmłodszych na zajęcia sportowo- ruchowe. Terminy zajęć będą ustalane tak by możliwie najbardziej dopasować do planu lekcji. O szczegóły proszę pytać prowadzących zajęcia.
1% z roku 2018
Miło nam poinformować rodziców i uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł, za rok 2017 wynosi: 100.08 zł plus 22,23 zł wpłaty z gimnazjum. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.
Konkurs Plastyczny dla Dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci


„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” – pod tym hasłem przebiegać będzie tegoroczny Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który decyzją Prezes KRUS Aleksandry Hadzik rozpoczął się w lutym br. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, w jego organizacji wspierają Kasę: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Szczegóły konkursu i jego regulamin znajdziesz na stronie KRUS
Bezpieczne ferie
5 lutego odwiedzili naszą szkołę funkcjonariusze z Powiatowej Komendy Policji w Świdniku. Spotkanie dla uczniów klas 0 - IV zorganizowane zostało przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tematem pogadanki było przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Policjanci przestrzegali dzieci przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Apelowali o rozwagę i ostrożność podczas zabaw na śniegu i lodzie. Przypomnieli o bezpiecznym podróżowaniu samochodem: o zapinaniu pasów oraz jeździe w fotelikach lub na podkładkach. Omówili też zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również przestrzegli dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Każdy uczestnik spotkania otrzymał w prezencie znaczek odblaskowy. Na zakończenie policjanci życzyli wszystkim przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Zdjęcia zobacz w galerii.
Zapraszamy
Jeśli masz nudy w czasie ferii zimowych i chcesz pograć w piłkę na hali sportowej, ping- ponga, piłkarzyki, gry planszowe zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w godzinach 9-12 do szkoły w Mełgwi. Tu miło spędzisz czas w gronie swoich kolegów i rówieśników. Zapewniamy opiekę i poczęstunek oraz herbatę. Możesz także pograć na komputerach, poskakać na skakance czy pokręcić hola-hop, poukładać puzzle, pograć w badbintona, szachy, warcaby. Przekaż tę informację swoim kolegom.
Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym 2019
07 lutego 2019 r. w oddziale przedszkolnym odbyła się bardzo ważna uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Tego dnia panował wśród przedszkolaków ogromny entuzjazm, ponieważ był to ich pierwszy tak ważny występ. Wprawdzie nie wszyscy aktorzy mogli być z nami w tym dniu z powodu grypy, jednak pomimo tego, przedstawienie bardzo podobało się zaproszonym gościom. Nie zabrakło wierszyków, piosenek, tańców. Dzieci wręczyły też babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Na zakończenie wspólnie bawiliśmy się, śpiewając i grając znane piosenki. Zdjęcia zobacz w galerii.
Bal przedszkolaków i zerówki 2019
06 lutego 2019 r. dzieciaki z oddziału przedszkolnego i zerówki bawiły się na balu karnawałowym. Wspaniała muzyka, światła, kolorowe stroje, sprawiły, że dzień ten był naprawdę wyjątkowy. Nie zabrakło również prezentów dla najmłodszych, które Mikołaj w tym roku przysłał pocztą.... Zdjęcia zobacz w galerii
Strona 4 z 73 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Kalendarz

Rok

1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


Bezpieczniki'

dziennik'


Galeria'

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
2274194 Unikalnych wizyt