Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Dane teleadresowe
bullet Kadra
bullet Dokumenty szkolne
bullet Plan zajęć
bullet Zajęcia na basenie
bullet Rada Rodziców
bullet Dla Rodziców
bullet Dla ucznia
bullet Nasz Patron
bullet Nasza baza
bullet Nasz sztandar
bullet Nasze sukcesy
bullet Nasi absolwenci
bullet Nasze osiągnięcia sportowe
bullet Uczniowie na start
bullet Nasze klasy
bullet Rzecznik Praw Ucznia
bullet Samorząd uczniowski
bullet Biblioteka
bullet Rekrutacja
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Świetlica szkolna
bullet Odwozy
bullet Sześciolatki
bullet Artykuły
bullet Gimnazjum
bullet Przedszkolaki na start
bullet Forum
bullet Linki
bullet Kontakt
bullet Nasze fotki
bullet Projekt - indywidualizacja nauczania


Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 18
Najnowszy Użytkownik: Beata123

Plan lekcji
Aktualny plan lekcji pobierz TUTAJ

Harmonogram korzystania z basenu pobierz TUTAJ

Początek roku szkolnego 2012/2013
3 września rozpoczął się rok szkolny 2012/2013. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i ocen. A już za 10 miesięcy znowu będą wakacje :-)
Zdjęcia z uroczystości zobacz TUTAJ.
Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
29 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Najważniejszym punktem uroczystości było wyróżnienie Pani Renaty Smolińskiej nagrodą Wójta Gminy Mełgiew za całokształt dokonań pedagogicznych. Takie samo wyróżnienie otrzymała uczennica kl. 6 Iza Wasilewska za uzyskanie najwyższej średniej z ocen wśród uczniów klas drugich. Serdecznie gratulujemy a wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. Zdjęcia zobacz tutaj.
Dzień Dziecka 2012
1 czerwca - światowy Dzień Dziecka

„Naukowcy wyliczyli, że przeciętne dziecko śmieje się około 400 razy dziennie, podczas gdy osoby dorosłe śmieją się tylko 15 razy. 1 czerwca dorośli mogą sprawić, że na twarzach dzieci pojawi się jeszcze więcej uśmiechów” – nasi uczniowie w ten dzień mieli zapewnionych wiele ciekawych atrakcji: zawody pływackie na basenie szkolnym , występ muzyków z filharmonii lubelskiej , konkurs karaoke dla klas IV – VI oraz konkurs wiedzy na temat bajek dla klas 0-III zorganizowany przez panie R.Smolińską oraz M.Pietrzyk. Nasze dzieciaki jak widać na zdjęciach uśmiechały się tego dnia niezliczoną ilość razy. Ciekawe konkurencje , słodycze , nagrody , dyplomy uczyniły ten dzień wyjątkowym.
Zdjęcia zobacz tutaj.
3 Maja 2012
27 kwietnia 2012 o godz. 8:00 w naszej szkole odbyła się uroczystość upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Na początku głos zabrała Pani Dyrektor H. Załoga. Następnie cała szkoła wysłuchała utworów poetyckich i muzycznych zaprezentowanych przez klasę VI. Całość zakończono uroczystym odśpiewaniem przez występujących „Roty”.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Wielkanoc 2012
4 kwietnia 2012 roku w Szkole Podstawowej w Mełgwi odbyło się świąteczne spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoły. Spotkanie poprowadzili ks. Jakub Albiniak oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół Halina Załoga. Składaliśmy sobie życzenia zdrowych, pogodnych i radosnych świąt wielkanocnych. Zdjęcia z tego spotkania możecie obejrzeć tutaj.
Sprawdzian 2012
3 kwietnia 2012 roku o godzinie 9:00 dziewiętnastu uczniów klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Mełgwi przystąpiło do sprawdzianu kończącego naukę w szkole podstawowej. Było zdenerwowanie, emocje i strach - a może tylko to tak groźnie wszystko wyglądało. Trzymamy kciuki za dobre wyniki i powodzenie na sprawdzianie. Pamiątkowe zdjęcia klasowe z wychowawcami oraz kilka fotek zrobionych tuż przed sprawdzianem możecie zobaczyć tutaj.
Ratujemy i uczymy ratować
W miesiącu marcu 2012 roku w klasie II wychowawczyni Urszula Cieśla przeszkoliła uczniów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Program ten został stworzony przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W czasie szkolenia uczniowie zdobywali wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, obejrzeli też film instruktażowy. Nauczyli się, jak należy zachować się, gdy jest się świadkiem wypadku, jak można pomóc osobie poszkodowanej. Zdjęcia zobacz tutaj.
Żegnamy zimę
W dniu 21 marca 2012 roku dzieci ze szkolnej „zerówki” oraz uczniowie klasy I, II i ich koledzy z gimnazjum pożegnali zimę. Na łące za szkołą spalone zostały własnoręczni e zrobione marzanny. Do szkoły wróciliśmy z gaikiem-maikiem, symbolem przychodzącej wiosny.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Przegląd Kolęd i Pastorałek
27 stycznia 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mełgwi, odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas: „0”, I i II, przygotowani przez wychowawczynie: Renatę Smolińską , Marlenę Kulbicką oraz Urszulę Cieślę.
Występy zostały docenione przez publiczność oraz jury. Zespoły zajęły czołowe miejsca i otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy. Zdjęcia zobacz tutaj.
Zimowisko 2012
W pierwszym tygodniu ferii zimowych (30.01.2011 - 3.02.2012) w godzinach 9:00 - 12:00 uczniowie szkoły podstawowej mogli uczestniczyć w zimowisku zorganizowanym przez szkołę. Do dyspozycji uczniów była sala komputerowa, hala sportowa, basen, oraz zajęcia świetlicowe. Dodatkowo mogli grać w gry planszowe i zręcznościowe oraz miło spędzić czas w towarzystwie swoich rówieśników. Każdego dnia na uczniów czekał smaczny poczęstunek: drożdżówka lub zapiekanka. Ze względu na duże mrozy frekwencja była nie za duża ale ci uczniowie, którzy dotarli do szkoły atrakcyjnie spędzili czas wolny od nauki.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 58 z 61 << < 55 56 57 58 59 60 61 >

1%'
Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł, za rok 2016 wynosi: 121,95zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na potrzeby uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.

dziennik'

Klikając w powyższą grafikę otworzysz stronę z dziennikiem elektronicznym.


Bezpieczniki'

Galeria'

dziennik'


Rok

Sześciolatki'

Sześciolatki'
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Sześciolatki'
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ppiotreek
02/04/2014 19:58
1 kwietnia 2014 roku klasa 6 napisała sprawdzian szóstoklasistyCopyright © 2007
z-BlueFlower Theme by zszywak
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
1530375 Unikalnych wizyt