Najnowszy Użytkownik: mk

Spotkanie ze strażakami
3 czerwca, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa przygotowanego pod hasłem „Czuję się bezpiecznie w domu” przez członków kółka regionalnego działającego przy szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie ze strażakami z Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie i Powiatowej Straży Pożarnej ze Świdnika. Strażacy opowiadali o swojej ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Zaprezentowali swoje wyposażenie. Pouczyli jak należy posługiwać się materiałami łatwopalnymi i jak zachować się w czasie pożaru. Wiele emocji wzbudził prawdziwy samochód strażacki i możliwość przytrzymania węża z wodą. Zdjęcia zobacz tutaj.
Spotkanie z pielęgniarką
5 czerwca, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa przygotowanego ” przez członków kółka regionalnego pod hasłem „Czuję się bezpiecznie w domu, odbyło się spotkanie ze szkolną pielęgniarką. Dzięki Pani A.Wójcik poznaliśmy różne sposoby udzielania pierwszej pomocy w nieszczęśliwych wypadkach, którym możemy ulec w domu i w czasie zabaw na podwórku. Uczniowie dostali również przygotowane przez kółko regionalne ulotki na temat niebezpiecznych zabaw w domu. Obejrzeli także przygotowana przez nich na ten temat prezentację multimedialną. Zdjęcia zobacz tutaj.
Dzień Papieski 2009
W rocznicę śmierci Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły obejrzeli dwie prezenatacje multimedialne przygotowane przez D.Spodar , M Pachutę , R .Gurbisia i M.Kubicia poświęcone papieżowi. Prezentacje te wygrały konkurs parafialny o tematyce papieskiej . W tym dniu wręczono także nagrody i wyróżnienia zdobyte przez naszych uczniów w parafialnym konkursie plastycznym poświęconym papieżowi. Zdjęcia zobacz tutaj.
Strona 58 z 58 << < 55 56 57 58

Szkoła nasza w roku 2015 przystąpiła do Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która zajmuje się pozyskiwaniem pieniędzy uzyskanych z jednego procenta podatku dochodowego. Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając stronę: Fundacji. Miło nam poinformować rodziców uczniów naszej szkoły, że kwota zebranych środków z 1 % podatku za rok 2015 wynosi : 262,42 zł. Pieniądze są do dyspozycji RADY RODZICÓW z przeznaczeniem na uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za wpłaty.